Hakkımızda

NOTEOFFICE

2014 yılında kurulan Note Office Uluslararası Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.’nin merkezi Ankara olup, İstanbul, İzmir ve Konya illerinde de örgütlenme çalışmaları tamamlanmış irtibat büroları bulunmaktadır. 

Şirketimiz Kamu Gözetime Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında “Kayik Dahil” Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.  

Denetim kadrosunun denetim tecrübesi, Kamu ve Özel Sektör denetimleri ile 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’ndan önce Sermaye Piyasası Kurulu kapsamındaki şirketlerin denetiminde gerçekleşmiştir.

Şirketimiz, müşterilerimizin uluslararası alanda yürüteceği faaliyetlerde de iyi hizmet alması amacı ile 2015 yılında bağımsız denetim, muhasebe ve hukuki danışmanlık alanlarında 20 den fazla ülkede örgütlenmiş EUROPE FIDES'e üye olmuş ve bu kapsamda ayrıca EUROPA FIDES SAS Paris'e de ortak olmuştur. EUROPE FIDES, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Malta, Hollanda, Polonya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, İngiltere, Cezayir, Hindistan, Çin ve Singapur gibi bir çok ülkede temsil edilmektedir.

Şirketimiz ayrıca Türkiye ile ABD arasındaki yıllık 20 milyar dolarlık ticaret hacmine yön veren Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Müsteşarlığı tarafından Türkiye’de “Muhasebe, Denetim ve Vergi Hizmetlerinin” sağlayıcısı olarak akredite edilmiştir.

Şirketimiz, hizmet kalitesinin önemini göz önüne bulundurmakta olup bu kapsamda ISO-9001 ve ISO-27001 Kalite belgelerinin sahibidir.