Hakkımızda

NOTEOFFICE

2014 yılında kurulan Note Office Uluslararası Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.’nin merkezi Ankara olup, İstanbul, İzmir, Konya ve Antalya illerinde de örgütlenme çalışmaları tamamlanmış irtibat büroları bulunmaktadır.

Şirketimiz, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulu  tarafından 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında “Kayik Dahil” Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak yetkilendirilmiş ve aynı zamanda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da 5200 Sayılı Üretici Birlikleri Kanun kapsamında Bağımsız Denetim yapmakla yetkilendirilmiş bulunmaktadır.

Denetim kadromuzun tecrübesi Kamu ve Özel Sektör denetimleri ile 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’ndan önce Sermaye Piyasası Kurulu kapsamındaki şirketlerin denetiminde gerçekleşmiştir.

Şirketimiz Uluslararası Bağımsız denetim, danışmanlık ve Hukuki danışmanlık olarak 20 den fazla ülkede örgütlenmiş EUROPE FIDES üyesi ve EUROPA FIDES SAS Paris ortağıdır. EUROPE FIDES, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Malta, Hollanda, Polonya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, İngiltere, Cezayir, Hindistan, Çin ve Singapur'da temsil edilmektedir.

Şirketimiz, hizmet kalitesinin önemini göz önüne bulundurmakta olup bu kapsamda ISO-9001 ve ISO-27001 Kalite belgelerinin sahibidir.