Skip to content Skip to footer

Sermayenin tüm toplumun yararına çalışabileceğine inanıyoruz

Doğru olanı yaparak, müşterileri ilk sıraya koyarak, olağanüstü fikirlerle liderlik ederek, çeşitliliğe ve katılıma bağlı kalarak ve karşılığını vererek bu inancı gerçeğe dönüştürüyoruz.

2014 yılında kurulan Note Office Uluslararası Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.’nin merkezi Ankara olup, İstanbul, İzmir, Konya ve Antalya illerinde de örgütlenme çalışmaları tamamlanmış irtibat büroları bulunmaktadır.

Şirketimiz, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulu  tarafından 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında “Kayik Dahil” Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak yetkilendirilmiş ve aynı zamanda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da 5200 Sayılı Üretici Birlikleri Kanun kapsamında Bağımsız Denetim yapmakla yetkilendirilmiş bulunmaktadır.

Denetim kadromuzun tecrübesi Kamu ve Özel Sektör denetimleri ile 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’ndan önce Sermaye Piyasası Kurulu kapsamındaki şirketlerin denetiminde gerçekleşmiştir.

Şirketimiz Uluslararası Bağımsız denetim, danışmanlık ve Hukuki danışmanlık olarak 20 den fazla ülkede örgütlenmiş EUROPE FIDES üyesi ve EUROPA FIDES SAS Paris ortağıdır. EUROPE FIDES, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Güney Kıbrıs, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Malta, Hollanda, Polonya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, İngiltere, Cezayir, Hindistan, Çin ve Singapur’da temsil edilmektedir.

Şirketimiz, hizmet kalitesinin önemini göz önüne bulundurmakta olup bu kapsamda ISO-9001 ve ISO-27001 Kalite belgelerinin sahibidir.

Yatırımcı İlişkileri

Note Office'in kazanç açıklamalarını, sunumlarını, finansal bilgilerini ve daha fazlasını bulun.
Yatırımcı ilişkileri

Yönetim Kurulumuz

Note Office'de liderlik sadece iyi kurumsal yönetimle ilgili değildir. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için firmanın küresel kaynaklarını kullanıyor.
Liderlerimizle Tanışın

Haber Odası

Note Office ile ilgili en son iletişim bilgilerini, basın bültenlerini ve haberleri bulun.
Haber odasına gidin

Note Office

Başaranın Anahtarıdır.
Ülke geneli ofislerimiz pazarları takip etmemize ve dünya çapında fark yaratmamıza olanak sağlıyor.
Note offıce

Şeffaflık Raporları

KAYİK’ler nezdinde denetim yapmaya yetkili olan kuruluşumuzun tarafından oluşturulan şeffaflık raporlarına, güncel ve geçmiş dönemlere ait olanlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu raporlar, şirket faaliyetlerimizi şeffaf bir şekilde paylaşma amacını taşır. İlgili raporlara erişim için bağlantıları kullanabilir, ek bilgi ya da sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2019 yılı hesap dönemine ilişkin şeffaflık raporu
2019
2020 yılı hesap dönemine ilişkin şeffaflık raporu
2020
2021 yılı hesap dönemine ilişkin şeffaflık raporu
2021
2022 yılı hesap dönemine ilişkin şeffaflık raporu
2022
2023 yılı hesap dönemine ilişkin şeffaflık raporu
2023